Iné

Diskusná téma: Iné

Dátum: 03.02.2017

Vložil: Miso

Titulok: bluetooth

Zdravím, mám už dlhšie TV Samsung UE46ES7000, kúpil som bluetooth slúchadlá, TV má aj bluetooth modul pre párovanie, no slúchadlá to nespáruje, je na to nejaký program alebo ako postupovať aby som tie slúchadla mohol s uvedeným TV spárovať? Ďakujem.

Dátum: 15.01.2014

Vložil: Denis

Titulok: Twin tuner - náhravanie a sledovanie zároveň

Zdravím,
mám nasledovný problém, kúpil som Samsung F7000 smart TV, s DVB-S2 duálnym tunerom, pri ktorom výrobca deklaruje nahrávanie a sledovanie dvoch kanálov naraz v podstate aj z rozdielnych frekvencií, môj problém je ale taký, že TV mi nedovolí prepnúť na druhý kanál, keď nahrávam (hláška: chcete ukončiť nahrávanie a prepnúť kanál) resp. pri plánovanom nahrávaní prepnem na iný kanál ale nie je obraz (nápis: kódovaný signál)... Nefunguje ani PIP.... všetko funguje jedine pri volných kanáloch ako TA3, Neo, Tv Lux... bežné sk a čr kanály nie. Mám v oboch portoch zapojené káble zo satelitu, mám nastavené duálne pripojenie, naladené tak kanály ale stále nič....
Neviete mi niekto poradiť ako rozbehať nahrávanie a pozeranie iného súčasne? Ďakujem

Dátum: 03.08.2012

Vložil: Jany

Titulok: kamera na TV

Dá sa prosím vás rozbehat na TV Samsung prídavná kamera aj inej značky ako je samsung? Kvoli skypovaniu.

Dátum: 03.08.2012

Vložil: Jany

Titulok: Re:kamera na TV

Myslým tým web kameru s počítača. Ďakujem

Dátum: 03.08.2012

Vložil: Jany

Titulok: Re:kamera na TV

Myslím tým web kameru od PC. Ďakujem

Dátum: 03.07.2011

Vložil: admin

Titulok: USB webserver

USB webserver:musia Vam svietit na zeleno Apache aj mysql (treba pouzit port 80 ,,,, mozeho blokovat firewall alebo ho pouziva napr .skype )

alebo vypnite IIS
a TCP/IP zapnite

Zapnutie alebo vypnutie súčastí systému Windows

Niektoré programy a súčasti, napríklad služby IIS (Internet Information Services), ktoré sú súčasťou systému Windows, je pred použitím potrebné zapnúť. Viaceré zo súčastí sú štandardne zapnuté, môžete ich však vypnúť, ak ich nepoužívate.

Ak ste chceli vypnúť niektorú súčasť v predchádzajúcich verziách systému Windows, museli ste ju úplne odinštalovať z počítača. V tejto verzii systému Windows zostávajú tieto súčasti uložené na pevnom disku, takže ich v prípade potreby môžete opätovne zapnúť. Vypnutie určitej súčasti neznamená jej odinštalovanie a neznižuje množstvo miesta na pevnom disku, ktorý využívajú súčasti systému Windows.

Kliknite na tlačidlo Štart, potom na položku Ovládací panel, kliknite na položku Programy, a potom na položku Zapnúť alebo vypnúť súčasti systému Windows. Ak sa zobrazí výzva na zadanie hesla správcu alebo potvrdenie, zadajte heslo alebo potvrďte akciu.

Ak chcete zapnúť súčasť systému Windows, začiarknite políčko vedľa názvu súčasti. Ak chcete súčasť systému Windows vypnúť, zrušte začiarknutie políčka.

Kliknite na tlačidlo OK.

Niektoré súčasti systému Windows sú zoskupené do priečinkov a niektoré priečinky obsahujú podpriečinky s ďalšími súčasťami. Ak je začiarkavacie políčko čiastočne začiarknuté alebo tmavé, niektoré z položiek v priečinku sú zapnuté a niektoré vypnuté. Ak chcete zobraziť obsah priečinka, dvakrát na neho kliknite.

Dátum: 17.03.2011

Vložil: mato

Titulok: WEBSERVER

kto mi poradi snazim sa rozbehnut server podla navodu ale apache sa mi nedari rozbehnut na porte 80 port zrejme vyuziva mozno skype icq... ako zistim co ??
popripade da sapouzit aj iny port napr 8080 ?

Dátum: 15.03.2011

Vložil: Eugen

Titulok: internet browser

A est na Samsung UE46C6710 internet browser?

Pridať nový príspevok