SAMSUNG android pre TV

02.04.2011 22:41

 

POPIS

Samsung vzdálené App můžete ovládat televizor Samsung BD produkty a snadno, i když jste je připojen ke stejné bezdrátové směrovače.


[Hlavní funkce]
-Remote
Vaše mobilní zařízení může pracovat jako dálkový ovladač pro vaše Samsung TV nebo BD produkty. Kompletní vzdálená obrazovka je ve výchozím nastavení a tři karty jsou poskytovány v dolní části obrazovky, který vám pomůže ovládání připojených zařízení s lehkostí. Klávesnice na obrazovce se objeví automaticky, když je potřeba zadat text.

Navštívit web vývojáře

SNÍMKY OBRAZOVEK APLIKACE

Slávny rad Samsung Android telefóny zrovna veľmoci. Hoci kúzlo domácej bezdrôtovej siete a nové Samsung TV diaľkové App telefónu môžete ovládať každý aspekt vášho televízora Samsung internete ľahko s číslicami, kanálov hore / dole a vytiahnuť Navigačné tlačidlá.

A budete mať z čoho kontrolu taky. Internet @ TV (Sammy je ozdobný spôsob, ako povedať, že vaša televízia má Wi-Fi), môžete tak urobiť oveľa viac, než zmena kanálov, môžete skontrolovať Facebook, skontrolujte zásoby, správy, počasie, používanie aplikácií, a tak oveľa viac, všetky keď sa pozerám na svoje obľúbené relácie.

Teraz existuje niekoľko predpokladov samozrejme. Musíte mať Samsung Android telefón a 2010 Samsung C model TV (napr. UE55 C 6500). Podporované modely obsahujú:

  • LED 6500 Series a vyššej

(Model kód začína 'U')

  • LCD radu 650 a vyššie

(Model kód začína písmenom 'L')

  • PDP 6500 Series a vyššej

(Model kód začína 'P')

Set-up je veľmi jednoduchá, stačí stiahnuť aplikáciu tu , alebo na telefóne, z Android Market, pripojenie telefónu k rovnakej in-domáce bezdrôtové siete ako váš telefón, choďte na 'Nastavenia' menu na obrazovke televízora a zabezpečiť že 'bezdrôtové diaľkové ovládanie' je 'O', štart Samsung TV diaľkové App a 'Boom', teraz máte legitímny dôvod, aby nikdy potlačiť svoje obľúbené zariadenia.

Samsung Galaxy Tab užívatelia necíti vynechať. Stačí sledovať rovnaké nastavenie, ale nainštalovať Samsung TV diaľkový ovládač-Tab, ktoré možno nájsť tu , namiesto toho.