Samsung Smart TV – ponuka filmov a seriálov sa rozširuje o 2000 titulov

07.04.2012 11:10

 

Samsung Smart TV – ponuka filmov a seriálov sa rozširuje o 2000 titulov

Samsung uzavrel celoeurópsku zmluvu so SPI International. Výsledkom tejto spolupráce je aplikácia FilmBox Live, ktorá ponúka výber programov popredných amerických a európskych produkčných spoločností. V budúcnosti sa môžu používatelia tešiť na ďalšie tri špeciálne aplikácie.

Samsung dnes predstavil novú službu pre inteligentné televízory Samsung s názvom FILMBOX. Prostredníctvom tejto aplikácie si budú môcť používatelia prehrať približne 2000 filmov z knižnice spoločnosti SPI International, ktorá sa radí do tzv. VoD (Video on Demand) kategórie. Aplikácia FILMBOX Live je k dispozícii ako mesačne predplatená služba a zahŕňa päť programov - FILMBOX, FILMBOX Extra, FILMBOX HD, FILMBOX Family a FILMBOX Plus.

Od apríla 2012 je dostupná v Poľsku, Maďarsku, Bulharsku a Španielsku. V júli tohto roka budú nasledovať Česká republika a Slovensko. Obsahom služby je výber relácií popredných amerických a európskych produkčných spoločností, televízne seriály a viac ako 300 filmových premiér ročne.

„Našim cieľom je neustále rozširovať ponuku kvalitných videoslužieb dostupných v Európe a aplikácia FILMBOX Live je skvelým prírastkom, ktorý našim zákazníkom sledovanie televízie opäť o kúsok spríjemní," uviedol Dan Saunders, riaditeľ divízie Content Services spoločnosti Samsung Europe.

FightBox HD, FashionBox HD a DocuBox HD
V rámci partnerstva v Európe čoskoro vzniknú ďalšie tri kanály ako samostatné aplikácie:

  • FightBox HD
  • FashionBox HD
  • DocuBox HD

FightBox HD zavedie divákov do zápasníckej arény, kde budú môcť vidieť bojové umenia, box, wrestling, kickbox a ďalšie disciplíny. FashionBox HD ponúkne pohľad na prehliadkové móla, zákulisie módnych prehliadok alebo spoločenské magazíny, zatiaľ čo DocuBox HD prinesie divákom nezabudnuteľnú zbierku relácií o zvieratách a prírode, ktorá nadchne divákov v každom veku

zdroj:samsung
.